fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Animacje na urodzinach

Jak wyglądają animacje na urodzinach?

Impreza urodzinowa w każdym dziecku wzbudza ogromne emocje. Wszak to dzień kiedy solenizanci są najważniejsi. 

Jak zatem wyglądają urodziny z naszym uczestnictwem czyli z animatorem na urodzinach.

Przy naszych odwiedzinach królują zabawy gdzie solenizant jest w centrum uwagi i w tym dniu ma możliwość dokonywania wyboru w różnych kwestiach. Ale nie zawsze dlaczego? Bo nie każde dziecko lubi być w centrum uwagi i my to szanujemy – nawet w naszym formularzu znajduje się pytanie „Czy dziecko lubi być w centrum uwagi?”.

Animacje zawsze rozpoczynają się rozgrzewką, później zabawą integrującą bądź przełamującą lody – tak by dzieci się czuły w swoim gronie swobodnie – szczególnie wtedy gdy się nie wszystkie znają.

animator na urodzinach animacje imprezy okolicznościowe Tomaszów Mazowiecki

Dalej dzieciaki szaleją przy dźwiękach skocznej muzyki. Nie brakuje zabaw z chustą animacyjną, sportowych z elementami rywalizacji, ale i takich gdzie wykazać trzeba się sprytem i logicznym myśleniem. Kolejnym etapem często jest tort czyli po szaleństwach krótka przerwa na zaśpiewanie „sto lat” złapanie łyka picia i posmakowanie torta.

Po zapełnionych brzuchach czas wrzucić na niższy bieg i wchodzą wybrane przez Państwa atrakcje.

 

Animacje mobilne z dojazdem do Twojego domu

Wskazówki jak przygotować się na urodziny z animatorem w domu

  1. Animacje najlepiej jak rozpoczną się po około 30 min od zaproszenia gości, czemu?
    Jak to już bywa z dziećmi wybranie się z domu jest trudne – część gości spóźnia się, a wchodzenie w trakcie zabawy i od nowa tłumaczenie zabawy to strata dynamiki animacji.
  2. Miejsce do warsztatów – najlepiej kiedy jest możliwość usiąść przy stoliku – ze względu na wygodę dzieci i ich zdrową postawę. Mamy ze sobą zabezpieczenie stołu w postaci ceraty. 
  3. Miejsce do animacji – kiedy Państwo dysponują bardzo małą ilością miejsca warto nas o tym poinformować – przygotujemy zabawy które nie wymagają dużej przestrzeni. Czy też weźmiemy gadżety nie zabierające dużej ilości miejsca.

Animacje w naszym zaprzyjaźnionym lokalu

Mamy do dyspozycji kilka miejsc gdzie możemy zorganizować Państwa zabawę:

w Łodzi,

w Piotrkowie Trybunalskim,

Aleksandrowie Łódzkim.

zabawa z gumą w grupie animacje okolicznościowe Tomaszów Mazowiecki
Przewiń na górę