fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Animacje urodzinowe – animator na przyjęcie

Baner_animator_na_urodziny

Organizacja przyjęcia urodzinowego - animacje urodzinowe

Podczas urodzin dla dzieci trzeba zadbać o to, by maluchy się świetnie bawiły, a urodziny były naprawdę udane. Jeśli żadne ciekawe pomysły nie przychodzą do głowy, warto skorzystać z usług animatora, który przygotuje wyjątkowe animacje urodzinowe. Spośród bogatej oferty bez problemu wybierzecie coś, co przypadnie do gustu wszystkim maluchom. W związku z tym, że mamy dużą ilość dostępnych atrakcji z chęcią doradzimy co wybrać.

Zabawy z animatorem

Nie musicie się o nic martwić, ponieważ to my zapewniamy znakomitą zabawę i miło spędzony czas. Dobrze wiemy, że w zależności od wieku dzieci mają inne wymagania co do przyjęcia urodzinowego i oczekują różnych zabaw. Godne uwagi jest to, że dzięki naszej pomocy możecie cały obowiązek organizacji czasu podczas urodzin przerzucić na nasze barki. Animator (lub dwoje animatorów w przypadku większej grupy dzieci) zajmie się wszystkim i w tym czasie rodzice będą mogli usiąść i odpocząć.

zabawy_z_chustą_animacyjną_na_weselu

Dzieci uwielbiają różnego rodzaju zabawy z animatorem. Urodziny, na których się pojawiamy, zawsze są szczegółowo zaplanowane i przemyślane. Jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci bywają nieprzewidywalne i nagle zechcą zmiany zabawy. Jesteśmy na to przygotowani, ponieważ schematyczne działania nie są w naszym stylu. Oprócz tradycyjnych gier i zabaw mamy szereg atrakcji. Oferujemy pokazy eksperymentów, malowanie twarzy, wykonywanie brokatowych tatuaży i wiele innych atrakcji.

Urodziny tematyczne

animacje_animator_zabawa_bal_urodziny

Temat przewodni przyjęcia urodzinowego, jak i rodzaj czy też charakter zabaw dostosowujemy do zainteresowań dziecka oraz jego wieku, a także liczby uczestników. Zabawy animacyjne to nie tylko nasza praca, lecz także pasja. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć więcej jak zorganizować urodziny w domu zapraszamy do naszego poradnika.

Udana zabawa powinna nie tylko cieszyć dzieci, lecz także kształcić. Udział w grach, konkursach czy warsztatach kreatywnych dla dzieci rozbudzi w dzieciach kreatywność i ambicje do działania. Zabawy z animatorem niewątpliwie pobudzają też wyobraźnię i dają dużo satysfakcji. Jest to okazja do zdrowej rywalizacji, ale przede wszystkim wiele powodów do śmiechu i uśmiechu. Animacje urodzinowe to gwarancja, że impreza stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Animacje urodzinowe tematyczne

Z chęcią zorganizujemy tematyczne urodziny dlatego też np. wcielimy się w rolę z ulubionej postaci z bajki! Zorganizujemy escape room czy grę terenową – która bez wątpienia sprawdzi się nawet w przypadku organizacji urodzin parku. Zadzwoń, a my dopasujemy ofertę by ten ważny dzień był dla dziecka niezapomniany

Przykładowe tematy animacji urodzinowych:

Recenzje

Mnóstwo atrakcji, bardzo dobry kontakt z dziećmi , polecam w 100%. dzieci zachwycone

Opublikowany przez Agnieszkę Romot Niedziela, 30 sierpnia 2020

Meeeeega 😍 Super podejście do dzieci, mnóstwo różnorodnych pomysłów i zabaw. Magda bardzo kontaktowa z dziećmi przez...

Opublikowany przez Sebastiana Dąbrowskiego Sobota, 20 lutego 2021
Przewiń na górę