fbpx

Atrakcje na imprezę

atrakcje_na_imprezę_animacje_atrakcje

Strefa piękności - atrakcje dla małych i dużych

Malowanie twarzy

Pięknie malowane twarze przez profesjonalnych facepainterów. Warto zauważyć że, wszystkie nasze farby są atestowane, nieuczulające łatwo zmywalne, które zapewniają poczucie bezpieczeństwa u rodzica. U dziecka zaś wywołują pozytywne emocje i nie zostawiają przykrych wspomnień w postaci wysypek. Bo chyba o to w tym chodzi, aby dzieci były zadowolone?
ATRAKCJA OD 3 ROKU ŻYCIA

Tatuaże brokatowe

Tatuaże są na topie! Brokatowe, kolorowe przykuwające wzrok każdego. Ogrom wzorów i brokatów do wyboru, by każde dziecko oraz dorosły mógł wybrać coś dla siebie. Mając na uwadze dobro dzieci chcemy aby wszystkie materiały na których pracujemy by były bezpieczne dla delikatnej skóry dzieci. Dlatego też posiadamy tylko atestowane produkty z najwyższej półki. Z kolei Państwo nie będą mieli zmartwień, że wystąpi niepożądana reakcja alergiczna. To jest atrakcja na imprezę, która zadowoli za równo dzieci jak i dorosłych.
ATRAKCJA OD 3 ROKU ŻYCIA

Strefa warkoczyków przypalanych

Strefa piękności - dla dziewczynek. Kolorowe, tęczowe kolory, dodają uroku każdej młodej damie. Warkoczyki z lekkiego tworzywa by nie obciążać delikatnych głów klientek. Za każdym razem kiedy robimy warkoczyki dezynfekujemy narzędzia, które wykorzystujemy do pracy. Zapewnia to czystość i bezpieczeństwo dla uczestnika atrakcji.

ATRAKCJA OD 3 ROKU ŻYCIA

Strefa rozrywki - atrakcja na każda imprezę

Klockostrefa

Mega strefa z rozmaitymi klockami. Zabawa gwarantowana - poczuj się jak budowniczy wielkich konstrukcji. Posiadamy klocki za równo dla malutkich szkrabów jak i domorosłych konstruktorów! Do wyboru, aż 8 rodzajów klocków! Zabawa z klockami świetnie rozwija zmysł przestrzenny oraz myśl techniczną.
Jeżeli zależy Ci aby atrakcja miała aspekt edukacyjny to jest taka która może Ci się spodobać.

Mega banie mydlane

Wielkie, mieniące się bańki na każdy kolor w słońcu. Jest to atrakcja dzięki której nie tylko pojawią się uśmiechy na twarzy, ale i cudowne zdjęcia z bańkami mydlanymi. Zarejestrowane kadry pozostawią w pamięci ten dzień na długo. Zamykanie w wielgachnej bańce dzieci jak i dorosłych, czyli atrakcja która sprawdzi się na każdej imprezie wewnątrz. Wielka bańka i od razu pojawia się wyobrażenie wielkiej plamy na podłodze, nic bardziej mylnego! Zapewniamy nieprzemakalne maty, które uchronią przed plamą.

Małe baloniaki

Znasz te zwierzaki co zwą się Baloniaki?
Kształtne, pulchne, kolorowe ucieszą każdą osobę.
Chcesz zobaczyć co to za stwór taki?
Hej to Baloniaki! Kolorowe zwierzątka z balonów na każdą okazję. Małe baloniaki wykonywane są przez animatora. Jednak strefa ta może być jako warsztaty gdzie każde dziecko tworzy swojego baloniaka przy wskazówkach, które daje animator. Warsztaty dla dzieci od 5 roku życia .

Warsztatownia

Potrzebne warsztaty? Już się robi, wiele ciekawych, nieszablonowych, autorskich warsztatów. Warsztaty mają na celu dobrą zabawę, ale również edukację - czyli przekaz, który zostaje. Praktyczna wiedza to taka którą najłatwiej się przyswaja. Baw i ucz się razem z Rysiem. Świetna atrakcja dla grup przedszkolnych, klas lub na piknik.

EksperymentSHOW

Szukasz niepowtarzalnego widowiska z udziałem szalonego naukowca? Pokazy na każda okazję scenariusze dostosowywane indywidualnie - pełne doświadczeń chemicznych i fizycznych oraz interakcji z widzem. Atrakcja, która przyciągnie uwagę każdego widza.

Wata cukrowa

Kolorowe ogromne waty smakowe dla Twojego dziecka w trakcie jego najważniejszego dnia? Zapewnimy! Odrobina kolorowych słodkich chmurek nada imprezie ciepłego klimatu, gdzie będzie się chciało zostać na dłuzej.

Maluch party

Często na imprezie pojawiają się maluszki do 3 roku życia, które jeszcze nie we wszystkich zabawach będą w stanie brać aktywny udział. Z myślą o najmłodszych uczestnikach udostępniamy strefę maluszka czyli dmuchany basen z kolorowymi kulkami oraz zabawki które zainteresują maleństwa. Umili to czas dla rodziców, którzy przyjdą z maluchami - nie będą musieli wymyślać atrakcji czym zainteresować najmłodszych. To strefa dla rodzica z dzieckiem do wspólnego spędzenia czasu.

Tor przeszkód

Szalony tor przeszkód przygotowany specjalnie na Twoją imprezę! Szukasz czegoś niebanalnego na imprezę gdzie masz do dyspozycji dużą przestrzeń? Tutaj pomysłem może być rysiowy tor przeszkód z fabułą. Każde dziecko przechodzi tor wcielając się w role tematyczną. Po przejściu toru przez wszystkie dzieciaki, wspólnymi siłami tworzymy "nową rzeczywistość" czyli tor przeszkód i do niego scenariusz.

Z innej bańki

Artystyczne pokazy baniek mydlanych, przenoszące do magicznego, ulotnego świata. Pokaz prowadzony przez utalentowaną Ewelinę Durys. Bańki dymne, ogniowe, pianowe, zamykanie w bańce.

Fluoart

Profesjonalne malowanie twarzy i ciała w świetle UV. Niesamowita atrakcja na imprezach w stylu fluo, artystyczne malowanie ciała do sesji zdjęciowych. Organizacja wieczorów panieńskich - FLUOPARTY!

Balonowe dekoracje, dekorowanie sali, dekorowanie imprez - atrakcje na imprezę premium

Balonowe dekoracje i pokazy

Pokazy balonowe wykonywane przez artystę balonowego. Przemyślane, ciekawe trafiające do widowni. Dekoracje balonowe - na wesele, sylwestra, urodziny. Zajrzyj do firmy Balonowe Animacje

Centrum Edukacyjne Progress

Warsztaty robotyczne - konstrukcje interaktywnych klocków, warsztaty eksperymentów. Zajęcia w łódzkich szkołach Mały Edison, Robotyka, Minecraft.

Przewiń do góry