Warsztaty kreatywne dla dzieci: bogaty wybór warsztatów

WARSZTATY DLA DZIECI

Warsztaty_dla_dzieci_atrakcje_na_impreze_animacje_rysiowe

ŚWIAT ROZBRYKANYCH PLANSZÓWEK

Sportowe zajęcia w oparciu o gry planszowe bądź gry xxl, warsztaty z tworzenia własnych gier.
Zabawy animacyjne z wykorzystaniem mechaniki gier planszowych i karcianych w wersji sportowej.

DIY

Zajęcia kreatywne na których tworzone są różne rzeczy od podstaw, warsztaty oparte na autorskich scenariuszach. Dzieciaki przenoszą się w podróż do zamierzchłych czasów, by dowiedzieć się jak coś powstało.

Z RYSIEM DOOKOŁA ŚWIATA

Zajęcia oparte na autorskich scenariuszach. Porywamy dzieci w niesamowitą podróż do innych kultur. Tworzymy pamiątki związane z daną kulturą.

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki, Dzień Babci i Dziadka, Wielkanoc?
Robimy warsztaty dopasowane tematycznie do obchodzonych świąt. Napisz, przedstawię ofertę dostępnych warsztatów.

KODOAKCJA

Nauka tworzenia poleceń w formie obrazkowej, jest to podstawa do wprowadzenia w świat programowania.. Za pomocą mat do kodowania oraz specjalnie przygotowanych akcesoriów, wejdziemy do świata Kodoakcji! Trochę ruchu, rywalizacji przy czym rozwijanie logicznego myślenia i wyobraźni. Będziemy mieli postawiony CEL - czy uda się nam go osiągnąć?

TEAMBUILDING

Team building to doskonała zabawa, gdzie często występuje efekt synergii i tworzone jest coś niespotykanego i niezwykłego. Gdzie 2+2 tym razem równa się 5 i więcej.
Otwieramy umysły, przełamujemy bariery, tworzymy dobre zespoły gdzie odkrywamy wspólne zainteresowania i cechy.

ORIENTUJ SIĘ!

Orientuj się! warsztaty typu surviwal. Przeprowadzane w lesie lub terenie zalesionym. Dzieciaki dowiadują się jak poruszać się w oparciu o mapy hipsometryczne. Jak rozpoznać gdzie jest północ. Czym jest busola i jak jest różnica pomiędzy kompasem.

PLACKI W POLU

Placki w polu warsztaty typu surviwal. Przeprowadzane w lesie lub terenie zalesionym z miejscem wyznaczonym na ognisko. Leśne ludki gubią się w lesie mając przy sobie tylko kilka zapałek, mąkę i wodę. Co tu teraz zrobić? Na szczęście na drodze spotykają dobrego ducha, który daje kilka ważnych wskazówek.

NO JEDZ PTASZKU, JEDZ

Każde dziecko wykona swój karmnik dla ptaków Dowie się: Co mogą jeść ptaki? Jak sobie ptaki radzą zimą? Co możemy zrobić by pomóc naszym małym przyjaciołom

BUDUJ Z RYSIEM

Warsztaty na których dzieciaki w oparciu o klocki konstrukcyjne + dodatkowe eko materiały budują na zadany temat budowle. Zajęcia mają aspekty edukacyjne – gdyż każda budowla jest inna i posiada swoją opowieść lub odniesienie w bajce.

RYSIO ARTISTIKO

Kreatywne warsztaty plastyczne Prace wykonywane różnymi technikami.

BĄBELKOWO

Warsztaty mydlarskie - dzieciaki wykonują glicerynowe mydełka – można dopasowywać do okazji zmieniając foremki i dodatki do mydełek.

Przewiń do góry