fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

WARSZTATY KREATYWNE DLA DZIECI

Warsztaty kreatywne w szkole lub przedszkolu

Jak dzieci się rozwijają przy robieniu rękodzieła?

  • ćwiczą z nami motorykę małą – cięcie nożyczkami, wyklejanie, łapanie małych elementów, a tym samym wpływamy na pracę mózgu,
  • pobudzają wyobraźnię – dajemy możliwość wykonania rękodzieła po swojemu, podstawa jest robiona z naszego projektu, dalej dziecko puszcza wodzę fantazji,
  • rozwijają koncentracje oraz skupienie uwagi na rękodziele, które wykonujemy,
  • dzięki zabawie podczas wykonywania rękodzieła dzieci nie skupiają uwagi na tym, jak wiele chłoną wiedzy, a tym samym zwiększają sprawność swoich rąk.

Zbliża się dzień świąteczny Dzień Mamy, Rodziny, Mikołajki, a może Dzień Dziecka? Zastanawiasz się co zorganizować? 

Zdejmij organizację eventu, ze swoich barków, zrobimy to za Ciebie. Z przyjemnością zorganizujemy warsztaty dla dzieci, z których wyniosą nie tylko pamiątkę, ale również dużą ilość nowej wiedzy, doświadczeń, jak również wspomnień.

Jeśli Twoje dziecko uwielbia prace plastyczne, majsterkowanie, rękodzieło to warsztaty kreatywne będą strzałem w 10 podczas urodzinowej imprezy. Przyjeżdżając zapewniamy wszelkie potrzebne materiały do wykonania warsztatu jak również zabezpieczenie stołów i przestrzeni, przed ewentualnym zabrudzeniem klejem/farbą. 

Po skończonych warsztatach każdy uczestnik zabiera w ramach pamiątki swoje dzieło. Nasi animatorzy zawsze dopasowują poziom trudności dla uczestników imprezy.

Organizujesz event w nietypowej tematyce – wśród naszych warsztatów nie znalazłeś takich, które by się w niego wpasowały? Spokojnie skroimy na miarę specjalnie dla Ciebie. Napisz do nas lub zadzwoń, a my przedstawimy pomysły.

warsztaty zakładki warsztaty z dojazdem Tomaszów Mazowiecki

Nasze Rysioboxy zostały przygotowane z myślą o urozmaiceniu zajęć – sprawdzą się w dobie obostrzeń, jak również w przypadku poszukiwania prezentów na zakończenie roku szkolnego. 

W każdym Rysioboxie znajdują się rzeczy do stworzenia rękodzieła, dyplom oraz instrukcja.

Chcesz zobaczyć ofertę naszych pudełek kreatywnych?

 

Nasze rekomendacje

Rysiowe animacje
Przewiń na górę