Dodatkowe atrakcje

sprawdź co mamy w ofercie

Atrakcje - strefa piękności

Malowanie twarzy

Pięknie malowane twarze przez profesjonalnych facepainterów. Farby atestowane, nieuczulające łatwo zmywalne, które zapewniają poczucie bezpieczeństwa u rodzica. U dziecka zaś wywołują pozytywne emocje. Bo chyba o to w tym chodzi, aby dzieci były zadowolone?

Tatuaże brokatowe

Tatuaże są na topie! Brokatowe, kolorowe przykuwające wzrok każdego! Ogrom wzorów i brokatów do wyboru. Atestowane produkty z najwyższej półki! Atrakcja która zadowoli za równo dzieci jak i dorosłych.

Strefa warkoczyków przypalanych

Strefa piękności - dla dziewczynek. Kolorowe, tęczowe kolory, dodają uroku każdej młodej damie. Warkoczyki z lekkiego tworzywa by nie obciążać delikatnych głów klientek.

Atrakcje - strefa rozrywki

Strefa klocków

Mega strefa z rozmaitymi klockami. Zabawa gwarantowana - poczuj się jak budowniczy wielkich konstrukcji. Posiadamy za równo dla malutkich szkrabów jak i domorosłych konstruktorów!

Strefa baniek mydlanych

Wielkie, mieniące się bańki na każdy kolor w słońcu. Zamykanie w wielgachnej bańce całego człowieka.
Ogrom pianobaniek. Atrakcja, która rozweseli każdego uczestnika wydarzenia.

Strefa małych Baloniaków

Znasz te zwierzaki co zwą się Baloniaki?
Kształtne, pulchne, kolorowe ucieszą każdą osobę.
Chcesz zobaczyć co to za stwór taki?
Hej to Baloniaki! Kolorowe zwierzątka z balonów na każdą okazję.

Strefa warsztatów

Potrzebne warsztaty? Już się robi, wiele ciekawych, nieszablonowych, autorskich warsztatów. Warsztaty mają na celu dobrą zabawę, ale również edukację - czyli przekaz, który zostaje. Praktyczna wiedza to taka którą najłatwiej się przyswaja. Baw i ucz się razem z Rysiem. Świetna atrakcja dla grup przedszkolnych, klas lub na piknik.

Pokaz eksperymentów

Szukasz niepowtarzalnego widowiska z udziałem szalonego naukowca? Pokazy na każda okazję scenariusze dostosowywane indywidualnie - pełne doświadczeń chemicznych i fizycznych oraz interakcji z widzem. Atrakcja, która przyciągnie uwagę każdego widza.

Szukasz jeszcze czegoś innego? Zobacz niżej

Zaprzyjaźnione firmy z którymi współpracuje

POZNAJ WIĘCEJ ATRAKCJI | pokazy baniek | pokazy balonowe | pokazy eksperymentów | artystyczne malowanie światłem PREMIUM

MagicBubble

Artystyczne pokazy baniek mydlanych, przenoszące do magicznego, ulotnego świata. Pokaz prowadzony przez utalentowaną Ewelinę Durys. Bańki dymne, ogniowe, pianowe, zamykanie w bańce.

Fluoart

Profesjonalne malowanie twarzy i ciała w świetle UV. Niesamowita atrakcja na imprezach w stylu fluo, artystyczne malowanie ciała do sesji zdjęciowych. Organizacja wieczorów panieńskich - FLUOPARTY!

Balony pokazy balonowe

Balonowe pokazy

Pokazy balonowe wykonywane przez artystę balonowego. Przemyślane, ciekawe trafiające do widowni. Dekoracje balonowe - na wesele, sylwestra, urodziny. Zajrzyj do firmy Balonowe Animacje

Centrum Edukacyjne Progress

Warsztaty robotyczne - konstrukcje interaktywnych klocków, warsztaty eksperymentów. Zajęcia w łódzkich szkołach Mały Edison, Robotyka, Minecraft.

O nas

 

Animacje, warsztaty kreatywne, bale karnawałowe, gry terenowe

- bezsprzecznie kreujemy świat zabawy.

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń

  • kontakt@rysioweanimacje.pl
  • 668-398-878

Co u nas?

Polub i bądź na bieżąco

Galeria

Sprawdź nasze realizacje