fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Animator na chrzciny – atrakcja dla dzieci

Organizacja chrzcin - animator na chrzciny

Zbliżają się chrzciny Twojego dziecka? Zastanawiasz się czy wszystko masz już zaplanowane.

W związku z tym robisz checklistę: lista gości, zaproszenia, sala, menu, tort, dekoracje sali. Praktycznie wszystko zorganizowane, podsumowujesz i pozostała jedna kwestia.

Zaczynasz zastanawiać się jak ciekawie zorganizować czas dla uczestników imprezy, co by tutaj wymyślić by swobodnie porozmawiać z dorosłymi, którzy przyjdą z dziećmi na imprezę?

Dlatego najlepszym rozwiązaniem, może być zaproszenie animatora na chrzciny, który zapewni dobrą i bezpieczną zabawę dla dzieciaków.

Bo przede wszystkim wybawione dzieci to szczęśliwe dzieci, wymęczone dzieci to szczęśliwi rodzice.

animacje na chrzcinach animacje sportowe
animacje na chrzcinach chusta animacyjna

W zakładce atrakcje mamy wyróżniony szereg różnych dodatków do głównej zabawy czyli animacji.  Jakie atrakcje sprawdzą się oprócz animacji na chrzcinach i dlaczego?

Atrakcja, która świetnie sprawdzi się na chrzcinach to z pewnością bańki mydlane, które zachwycą nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Gdy Twoja pociecha nie jest już niemowlęciem, powoli reaguje z zaciekawieniem na otaczający świat, niewątpliwie zainteresuje się bańkami. Animator na chrzcinach zapewni bezpieczną zabawę z bańkami mydlanymi.

Godne uwagi, również są tatuaże brokatowe – nie uczulają, pozostawiają pamiątkę z imprezy. Daje to dla uczestników dodatkową wartość – wspomnienia z organizowanego wydarzenia. W przeciwieństwie do malunków farbami nie pozostawiają śladów na ubraniach.

Będą bejbaski do 3 roku życia? Poproś o strefę malucha świetnie sprawdzi się dla najmłodszych dzieci – basenik z kulkami oraz dostosowane zabawki dla małych dzieci. Podczas gdy starsze dzieci będą się bawić z animatorem, najmłodsze pod opieką rodzica skorzystają ze strefy przeznaczonej dla nich.

Jakich atrakcji unikać podczas animacji na chrzcinach i dlaczego?

Jeżeli planujesz, że będzie to impreza elegancka i wszyscy goście poubierani w piękne odświętne suknie – zrezygnuj z malowania twarzy, gdyż pobrudzone ubrania ciężko doprać.

Jeśli planujesz krótką imprezę, animacje będą trwały około 2 h – lepiej zrezygnować z warsztatów kreatywnych na rzecz zabaw. Niech dzieciaki się wyszaleją, wyskaczą i w domu z pewnością spokojnie zasną.

Podsumowując opowiedzieliśmy trochę o atrakcjach i animacjach z animatorem na chrzcinach. Jednak wiemy, że warto porozmawiać z osoba, która ma zapewnić rozrywkę dzieciom. 

Dlatego jeśli potrzebujesz naszej pomocy w przypadku wyboru oferty, czy chciałbyś nas lepiej poznać skontaktuj się z nami telefonicznie 668-398-878. A my z chęcią opowiemy o animacjach i dostępnych pakietach.

animacje na chrzcinach tomaszów mazowiecki przeciąganie liny animacje sportowe

Bezsprzecznie kreujemy świat zabawy animator na chrzciny, komunie, wesela - pojawiamy się tam gdzie trzeba zapewnić dobra zabawę dla dzieci.

Przewiń na górę