fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

animator dla dzieci na imprezy firmowe łódź logo

Animator na komunię – komunia z animatorem czy bez?

Czy to dobry pomysł wynająć animatora na komunię dla grupy dzieci?

Wielkimi krokami zbliża się czas komunii Twojej pociechy i zastanawiasz się jak zorganizować czas dla uczestników imprezy by był to niezapomniany dzień? Czy pojawienie się animatora na komunii to będzie dobry pomysł?

Pierwsza opcja – brak animatora, który zapewnia rozrywkę i bezpieczeństwo dla dzieci.

Ty jako organizator stwierdzasz, że wymyślisz zabawy i atrakcje. Przed imprezą przygotowałeś zabawy nakupowałeś różnych zabawek by zintegrować grupę, klocki, bańki kijki do baniek. (ups.. dodatkowy koszt imprezy). No tak trzeba to jeszcze wszystko rozłożyć. Przyjeżdżasz i zamiast usiąść do stołu przygotowujesz miejsce zabawy.

Dzieci zachwycone! Cieszysz się niesamowicie jednak dzieciaki chcą się bawić, ale tylko z Tobą gdy wymyślisz nowe zabawy.  Inaczej uczestnicy uroczystości zaczynają biegać, psocić wokół stołów i gorących dań. 

I tutaj pojawia się mały zgrzyt bo nie ma Cię przy stole

Cały czas bawisz się z dziećmi, kelnerzy nie mogą Cię znaleźć czy już podać ciepłe danie czy może za chwilę. Kreacje, którą wybierałeś tak długo na tę imprezę wygląda cudownie jednak do zabaw zupełnie się nie nadaje – jest nie wygodna. Eleganckie buty – zmienione na trampki.

Po zakończonej imprezie, zebraniu wszystkich rzeczy, pożegnaniu z gośćmi, padasz w domu. Rano budzisz się i myślisz – nawet nie zamieniłem słowa z babcią, ciocią, wujkiem. 

Oj… moje zakwasy, a ubranie tu plama tam plama.

animator_na_komunii animacje na impezy okolicznościowe łódź

A gdyby tak...

Druga opcja – to animator na komunii zapewnia rozrywkę dzieciom

Na imprezę o wyznaczonej godzinie – zazwyczaj po obiedzie przyjeżdża animator. Który sprawdza teren czy jest bezpiecznie, nie ma niespodzianek na trawniku, przygotowuje miejsce do zabawy. Czasami dodatkowo zrobi strefę dla najmłodszych brzdąców, gdzie pod okiem rodzica korzystają z przeznaczonych dla nich urządzeń czy zabawek.

Dzieciaki już z małą niecierpliwością i zaciekawieniem spoglądają co tam animator ma przygotowane. Ty przed samą animacją wraz z animatorem przychodzisz poinformować, że dzieciaki mają teraz czas zabawy.

I już możesz na spokojnie wrócić do stołu, do rozmów, napić się kawy czy zjeść te przepyszne smakołyki, które są przygotowane.

Rozpoczynają się animacjerozgrzewka tak by dzieciaki podczas zabaw bezpiecznie mogły bawić się, tańczyć, ścigać bez kontuzji. 

Szalona zabawa trwa, skoczna muzyka przygrywa. Dzieciaki są wybawione, a jedyne przerwy od zabawy to te by się napić lub na przekąskę. Zazwyczaj wpadają i krzyczą: – mamooo idę dalej się bawić!

A Ty który wybierasz scenariusz?

wesołe dzieci z bańkami mydlanymi animacje dla dzieci na imprezy okolicznościowe łódź

Co oprócz zabaw i gier może zapewnić firma animacyjna?

Na imprezie komunijnej animator może zapewnić animacje czyli czas, gdzie cała grupa bawi się przy zabawach prowadzonych przez animatora. W tym również mogą być tańce animacyjne jak również różnego rodzaju gry.

Oprócz animacji animator może zapewnić szereg atrakcji. Jednak te ze względu na charakter różnią się tym, że podczas przeprowadzanych atrakcji takich jak np. tatuaże brokatowe, malowanie twarzy, mini balonowe zoo – animator przez chwilę zapewnia rozrywkę dla jednego dziecka.

Dodatkową atrakcją mogą być różnego rodzaju pokazy. We współpracy ze świetnymi artystami mamy do dyspozycji:

  • artystyczny pokaz baniek,
  • szalony pokaz balonowy z balonem gigantem,
  • pokaz iluzjonistyczny.
zabawa z chustą atrakcje dla dzieci na imprezy okolicznościowe łódź
Udostępnij
Pinterest

Poznaj naszą ofertę

Zapewniamy rozrywkę dla dzieci na każdym rodzaju imprezy
Przewiń na górę