fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Opieka na weselu

Zabawa na weselu dla dzieci

Zabawy na weselach zazwyczaj są zarezerwowane tylko dla dorosłych. Tymczasem dzieci również są obecne na weselu i potrzebują rozrywek dostosowanych do ich wieku. Z tego względu warto zadbać o opiekę na weselu dla dzieci, którą zapewni profesjonalny animator dziecięcy. Z pewnością wypełni najmłodszym czas zabawą i licznymi atrakcjami, które je zainteresują. W ten sposób dorośli będą mieli możliwość niezakłóconej zabawy. Z animatorem dzieci będą dobrze się bawić i jednocześnie będą bezpieczne.

Dzięki wielu atrakcjom dla dzieci na weselu poczują one wyjątkową atmosferę tego wydarzenia. Sprawimy, że obecność dzieci na weselu będzie źródłem radości dla wszystkich. Organizujemy warsztaty plastyczne, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami i zawody. Wśród atrakcji dla dzieci na weselu dostępne są: zabawy ruchowe, skręcanie baloników, zabawy z chustą, zabawy tematyczne i drużynowe. Wszystkie planowane atrakcje dla dzieci konsultowane są z Parą Młodą. Dzięki temu można mieć pewność, że wszelkie zabawy będą dostosowane do wieku, okoliczności, pory roku czy dostępnej powierzchni.

klocki atrakcja dal dzieci na imprezach firmowych dla dzieci

Dlaczego warto zadbać o dobrą zabawę i opiekę dla dzieci na weselu?

kącik_maluszka_na_weselu animacje na imprezach okolicznościowych łodź

Dzieci wprowadzają na weselach pożądaną rodzinną atmosferę, więc nie powinno ich tam zabraknąć. Dzięki zaproszenie animatora goście nie będą musieli szukać opiekunki dla dzieci na wieczór lub zastanawiać się, czy zabierać dzieci na wesele. Zapomnijcie o widoku dzieci krzątających się pod nogami kelnerów i przeszkadzających w zabawach weselnych dorosłych.

Animator dziecięcy przygotuje odpowiednie zabawy, dzięki czemu dzieci chętnie poznają swoich rówieśników i wybiorą dobrą zabawę zamiast nudzić się przy stole z dorosłymi. Dzięki opiece na weselu dzieci cały czas będą miały wiele atrakcji do wyboru. W zaleznosci od wybranego pakietu czekają na nie tatuaże brokatowe, tańce, konkursy z nagrodami i inne atrakcje dopasowane do charakteru uroczystości. Zabawy mogą odbywać się na sali, jak również w plenerze.

Opieka na weselu dla dzieci to rozwiązanie, dzięki któremu maluchy będą mogły swobodnie się bawić, tak jak ich rodzice. Dlatego jeśli planujecie wesele w Łodzi lub okolicach i szukacie animatora zabaw dla dzieci, zachęcamy do kontaktu!

Przewiń na górę