fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Malowanie twarzy i ciała

Malowanie twarzy łódź | kurs malowania twarzy łódź | atrakcje na imprezę

MALOWANIE CIAŁA I TWARZY

Malowanie twarzy to bez wątpienia najpopularniejsza atrakcja z naszej oferty. Dzieci bardzo chętnie poddają się malowaniu wymyślnych wzorków i malunków na twarzach. Duży katalog wzorów do wyboru (kotek, piesek, motyl, itp.) sprawia, że każde dziecko będzie zadowolone. Malunki na twarzach wykonywane są przy użyciu nietoksycznych farb, które zostały przebadane dermatologicznie. Malowanie twarzy gwarantuje uśmiech na twarzach dzieci. Tej świetnej zabawy nie może zabraknąć na urodzinach, komuniach czy pikniku. Malunki na buziach zachwycą niejednego malucha, ale również dorosłych.

W przypadku imprez tematycznych face painting to już niemal obowiązek i stały punkt programu. Dzięki malowaniu twarzy dzieci mogą przeistoczyć się w ulubione postaci lub zwierzątka. Poradzimy sobie z każdą, nawet bardzo nietypową prośbą o malunek na buzi. Mamy za sobą niejeden kurs malowania twarzy. Przy pomocy kilku ruchów ręki jesteśmy w stanie wyczarować prawdziwe cuda.

Oprócz malowanie zwykłymi farbami możemy zaproponować również malowanie farbami UV.

Czy malowanie twarzy i ciała jest bezpieczne dla dzieci?

Wybór produktów do malowania twarzy jest wyjątkowo istotny. Należy pamiętać, że skóra dziecka jest dużo bardziej wrażliwa od skóry dorosłego, jest też bardziej skłonna do podrażnień. Farby wykorzystywane do face paintingu muszą być przeznaczone do tego celu. Zabronione jest używanie zwykłych farb do malowania po papierze.

Farby oraz pędzle, które wykorzystujemy, są przeznaczone do malowania twarzy, są też nieuczulające i łatwo zmywalne. Atesty farb stanowią potwierdzenie, że farbki nie uczulą dziecka.

Gwarantujemy, że zawsze używamy czystych pędzelków, wymieniamy też często wodę do płukania pędzli po wykonaniu malunku na dziecku. Nie zapominamy też o właściwym przechowywaniu farbek i pędzli. W ten sposób nie ma ryzyka wystąpienia u dzieci podrażnień skóry czy wysypki.

Przewiń na górę