fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

FLUOART

MALOWANIE TWARZY I CIAŁA

Artystycznie wymalowane twarze, ciało farbami UV aktywnymi, przeniosą imprezę do innego wymiaru. Niespotykane futurystyczne malunki. Dopasowane do tematyki imprezy - mogą tworzyć nastrój zaczerpnięty z odległej planety. Oryginalna atrakcja na różnego rodzaju imprezy - w klubie tanecznym, wieczór panieński, integracyjna dla pracowników.

FLUOPARTY W KLUBIE

Szukasz powiewu świeżości dla Twojego klubu?
Coś co zaciekawi i zaintryguje? Mam ciekawą propozycje, FLUOPARTY - gdzie klub rozbłyśnie malunkami w świetle UV.

WIECZÓR PANIEŃSKI

Wieczór panieński - kolejna kumpela wychodzi za mąż i trzeba zorganizować coś ciekawego? Ups.. stała ekipa i sporo atrakcji już sprawdzone? Mam pomysł! FLUOPARTY - w ofercie malowanie twarzy i ciała UV aktywnymi farbami. Istnieje również możliwość wynajęcia organizatora zabaw i konkursów, który zabawi towarzystwo!

FLUOPARTY DLA DZIECI

A co to takiego? MOC atrakcji w szalonym świecie UV. Co możemy zrobić na takiej imprezce? FLUObrokatowe tatuaże, świecące eksperymenty
fluofryzury, tańce hulańce, warsztaty UVkreatywne, pomalowane buziaki

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć? Sprawdź naszą galerię, tam znajdziesz więcej naszych realizacji.

MALOWANIE CIAŁA DO SESJI

Jesteś fotografem i szukasz kogoś kto pomaluje modelki? Wyszukana sesja zdjęciowa. A może to Ty chcesz zostać modelką/modelem i marzysz o nietypowym prezencie? Zorganizujemy sesje z zaprzyjaźnionym fotografem.
Sprawdź naszą ofertę - napisz.

Przewiń na górę