fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Warsztaty kreatywne i eksperymentów dla dzieci oraz dorosłych

ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE - WKRÓTCE WIĘCEJ ZDJĘC I OPISÓW

Warsztaty kreatywne dla dzieci

Dziecko ma naturalną potrzebę odkrywania, eksplorowania otaczającego świata. Rodzice oraz nauczyciele kiedy chcą zaspokoić ten naturalny proces pogłębiania nauki o świecie mogą zapewnić dziecku udział w ciekawych warsztatach kreatywnych lub z eksperymentami.

Niezliczona ilość pozytywnych aspektów przy okazji udziału w warsztatach kreatywnych to pobudzanie wyobraźni dziecka, nauka przez zabawę, integracja grupy, nauka samodzielności.

 

Rodzaje warsztatów

Warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych

MoJA EKO TORBA

Warsztaty EKO TORBA to zajęcia, podczas których dzieci dowiedzą się, jak można udekorować swoją torbę i wykonają własnoręcznie ozdoby na torby bawełniane.

eko workoplecak

Warsztaty WORKOPLECAK to zajęcia, podczas których dzieci dowiedzą się, jak można udekorować swój WORKOPLECACZEK.

 

EkologicznA świeca sojowa

Warsztaty świece sojowe to warsztat na którym dziecko poznaje wosk sojowy oraz komponuje swoje świece. Wybierając zapach czy kolory.

recyklingowe - lampka nocna

Sklejkowe lampki nocne cudaki – elementy pochodzące z recyklingu ze sklejki i sznurka, papierowych tub oraz kleju można zdziałać cuda! 

MOJA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI / LINIJKA

Warsztat polegający na stworzeniu zakładek do książek metodą decoupage.

PRZYBORNIK NA BIURKO​

To zajęcia, podczas których dzieci ozdabiają specjalne rolki, używając różnego rodzaju materiałów i ozdób pochodzących z recyklingu. Własnoręcznie wykonują przybornik.

MOJA RECYKLINGOWA PRZYTULANKA​

Warsztaty, na których uczestnicy wykonają miniośmiorniczki lub dynie z materiałów.

ekologiczne kosmetyki

Każde dziecko wykona kule kąpielową – która uatrakcyjni kąpiel obdarowanej. Zapach i dobroczynne składniki zapewnią przyjemny czas dla siebie.

EKOLOGICZNE W CIEMNO

Rysiowo i recyklingowo, czyli dajemy rzeczom drugie życie. Na te warsztaty zbieramy różne materiały – czy to słoiki na piękne lampiony, puszki na karmniki dla ptaków, czy nawet butelki.

MOja skarbonka

Stworzymy skarbonkę „zjadającą” pieniędze. Każde dziecko będzie mogło puścić wodzę fantazji,

Świecące różdżki w ciemnosci

Stworzymy niesamowite różdżki które będą świeciły w ciemności! 

Pirackie warsztaty

Tworzenie opasek na oczy lub pirackich kapeluszy.

Warsztaty prezentowe

MÓJ NOTATNIK

Każde dziecko uwielbia mieć swój sekretnik. Podczas tych warsztatów dzieci samodzielnie wykonują notatnik.

Herbatkowe MARZENIE

Każde dziecko wykona samodzielnie 2 małe herbatki. Kompozycja zawartości będzie robiona z przepisu.

herbatkowy zestaw

Każde dziecko wykona podkładkę pod herbatę i zakładkę do książki metodą decoupage.

PIERNICZKOWE SERCE

Dzieciaki ozdobią kilka pierniczków dostępnymi materiałami. Do tego wykonają własnoręcznie lukier – jak na prawdziwych cukierników przystało.

malowane nitką obrazy

To nie taki zwykły warsztat pitu, pitu. Bo żeby wykonać te ozdoby do powieszenia w domu dziecko musi się trochę wysilić i poćwiczyć sprawne palce.

breloki prosto z serca

Każde dziecko wykona brelok wykorzystując rożnego rodzaju tasiemki, koraliki oraz sznurki. Jak również elementy ze sklejki.

krawat /muszka dla Pana

Każde dziecko pokoloruje muszkę i krawat ze sklejki założy gumkę by można było nosić. Dodatkowo do ozdabiania będą dostępne filcowe oraz materiałowe elementy.

poduszka jasiek

Każde dziecko pokoloruje specjalnymi farbami lub mazakami i wypełni poszewkę na poduszkę tak by móc podarować tacie niezapomniany prezent.

kubek do kawusi

Każde dziecko pokoloruje specjalnymi farbami lub mazakami kubek. Ale zanim to zrobi naklejone zostaną szablony gdzie nie będzie kolorku. Tak powstaną finezyjne kubki z napisami.

Świeczucha i przywieszka zapach

Każde dziecko wykona świeczkę z wosku sojowego zamkniętą w słoiczku z naturalnymi składnikami i ozdobami również z wosku.

złapiemy Twój sen

Podczas warsztatów “Złapiemy Twój Sen” dzieci wykonają i ozdobią samodzielnie łapacze snów. Ponadto dowiedzą się, skąd się one wzięły i posłuchają aktywizującej bajki.

kolorowe Lampiony

Podczas tych zajęć uczestnicy zapoznają się z różnymi technikami tworzenia lampionów ze słoików (np. decoupage, malowanie 3D, przyklejanie).

Warsztaty eksperymentów

suchy lód

Uwielbiane przez dzieci warsztaty z wykorzystaniem dwutlenku węgla w postaci stałej, czyli suchego lodu.

na tropie kolorów

Jak to się stało, że kolory się pozmieniały? Magia czy to chemia?  Jak to się dzieje, że coś co ma kolor fioletowy nagle staje się różowe, albo niebieskie? Oj.. albo zupełnie znika? Niczym eliksiry czarnoksiężnika poznajemy sekrety chemii.

Nasza planeta

Warsztat przybliży procesy na naszej planecie! Co się dzieje kiedy wkracza do akcji nasz szalony naukowiec? Śmieciu precz! Co to jest ten smog? Co się dzieje ze zwierzakami gdy do oceanu trafi ropa? Niespodzianki o dwutlenku węgla.

fluo świecidła

Uwielbiane przez dzieci warsztaty z wykorzystaniem światła UV. Światło ultrafioletowe zapewnia nowe możliwości – dzięki niemu wszystkie neonowe rzeczy zaczynają świecić.

 

wodna zabawa

Tańcząca kolorowa woda w butelce (pokaz): bardzo efektowny eksperyment, który uwielbiają dzieci.  Wodny gejzer (pokaz): wykorzystanie różnicy temperatur cieczy…

elektrostatyka

wkrótce…

Warsztaty TEMaTYCZNE

BOŻE NARODZENIE | MIKOŁAJKI

LISTOWNIA

Piszemy ozdobne listy

wianki świąteczne

Piękne wianki na stół lub drzwi

Fabryka pierników

Ozdabianie pierniczków

WIELKANOC

zajączkowo

Czyli figurki zajączków przyozdobione kwiatami i wielkanocnymi elementami.

wielkanocny String art

Obrazki wielkanocne malowane nitką ozdobione z mchem i gipsem.

wielkanocne wianki

Na podstawie słomianej ozdabiane elementami wielkanocnymi.

Warsztaty kreatywne dla dzieci dlaczego warto wybrać tę formę rozrywki?

Jeden z ważniejszych aspektów dlaczego warto skorzystać z zorganizowanych warsztatów kreatywnych.
Jak myślisz jaki?
nożyczki, 
kleje, 
farby…
 
 
TAK!
 
Nie ma masz na głowie bałaganu. 
To my dbamy o porządek i czystość, zapewniamy odpowiednie środki ochrony oraz sprzątamy po warsztatach.
Daj spokój napij się kawki i nie dokładaj sobie roboty 
 
Warsztaty kreatywne są prowadzone przez naszych instruktorów, którzy potrafią zorganizować aktywność, utrzymać uwagę dzieci.
Przeplatamy aktywną zabawę z skupieniem nad rękodziełem. Warsztaty są dostosowane do różnych grup wiekowych i umiejętności, więc dzieci nie muszą posiadać zaawansowanych umiejętności manualnych. A instruktorzy z chęcią pomogą przy trudniejszych etapach tworzenia.
 
Grupowe warsztaty kreatywne mogą wspierać rozwój umiejętności społecznych poprzez zachęcanie do współpracy i interakcji z innymi dziećmi. 
Budujemy relacje i kontakty.
 
Dbamy o bezpieczeństwo, stosując odpowiednie narzędzia i udzielamy instrukcji dotyczących bezpiecznego korzystania z nich. Materiały są dostosowane do pracy z dziećmi. Sprawdzone przyrządy w boju.
 
Forma warsztatów kreatywnych jako atrakcji może stanowić czas relaksu, pozwolić na oderwanie się od codziennych obowiązków i wspólną zabawę. Zmniejszają stres związanym z organizacją ciekawego spędzenia czasu dla dziecka.
Możesz być pewna/y, że warsztaty mają wartość edukacyjną, wspierają rozwój umiejętności artystycznych, manualnych oraz poznawczych dziecka. 
 
A wiesz, że warsztaty kreatywne mogą przynieść ogromną radość i satysfakcję dziecku, rozwijając jego zainteresowania i pasje oraz budując pozytywne doświadczenia. 

Grupa 12 dzieci

Minimalna liczba uczestników

Dwóch instruktorów

W przypadku więcej niż 15 osób przyjeżdża dwóch instruktorów.

Materiały do zajęć

Wszystkie materiały przywozimy

Wystawiamy faktury

Działamy legalnie

około 50 min

Czas trwania warsztatu

Przewiń na górę