fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Animator na Dzień Dziecka

Jak wybrać animatora na Dzień Dziecka?

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, a Ty zastanawiasz się co można zorganizować w tym roku?

To niemałe wyzwanie zorganizować piknik dla dzieci w tak wyjątkowym dniu, jakim jest święto dzieci, czyli Dzień Dziecka. Chcesz, aby było dużo zabawy? Zaproś animatora na Dzień Dziecka, ale wybierz go mądrze i odpowiedzialnie!

Pomyślmy… co dzieci lubią najbardziej i chciałyby, aby w tym dniu się działo? Coś co wywoła uśmiech na twarzy i pozostawi wspomnienie na dłużej. Zabawa i związane z nią wspomnienia.

Ale jak wybrać dobrego animatora na Dzień Dziecka? Na zwrócić uwagę przy wyborze animatora?

 

animator na dzień dziecka łódź
animatorzy na dzień dziecka głowa pełna pomysłów

Dobry animator na Dzień Dziecka to jaki?

Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć dobrego animatora na Dzień Dziecka, który zapewni dużo emocji – to zwróć uwagę na kilka kwestii. 

Pomyśl, czy jest to osoba nie tylko przebojowa, ale i odpowiedzialna, czy ma doświadczenie w organizacji Dnia Dziecka. 

Zastanów się, czy dba przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci, posiada ubezpieczenie i zna różne zabawy – jest elastyczna

Sprawdź, czy jest to firma, która wystawi fakturę – załóżmy, że może się coś wydarzyć, a ubezpieczenie działa tylko w przypadku legalnej działalności.

Warto też zwrócić uwagę, czy nie są to osoby z tzw. łapanki – czasami firmy korzystają z usług osób, których kompletnie nie znają, dając im zlecenie. W naszej firmie nie pozwalamy sobie na to, u nas bez wątpienia każdy animator jest przeszkolony. To nie wszystko, bo dopasowujemy również animatorów do danej imprezy ze względu na ich predyspozycje. 

Niezapomniana zabawa z animatorem to taka, gdzie każde dziecko znajdzie aktywność dla siebie i będzie się czuło komfortowo.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze animatora na Dzień Dziecka?

Sprawdź, czy animator zawsze przyjeżdża, bo wielokrotnie ratowaliśmy sytuacje, gdy klient wybierał osobę bez firmy często dorabiającą sobie nielegalnie, która w dzień imprezy potrafiła nie przyjechać lub napisać z rana SMS: „Niestety nie mogę.” I więcej nie odbierze telefonu. I co teraz, jak dzieciom wytłumaczyć, że  zabawy nie będzie?

Dużo razy ratujemy takie sytuacje, którym naprawdę da się wcześniej zapobiec. Czasem, wiadomo, chcemy zaoszczędzić, a tracimy 2 razy. Załatwianie atrakcji na ostatnią chwilę bez wątpienia wywołuje u Ciebie ogromny stres, bo zazwyczaj terminy są pozajmowane z dużo większym wyprzedzeniem. A Ty dzień przed imprezą wisisz na telefonie i dzwonisz pół dnia by znaleźć u kogokolwiek wolny termin. Do tego dochodzą dodatkowo poniesione koszty, czy to za ekspresowy termin u firm animacyjnych, czy dojazd z dalszych odległości.

Warto jeszcze by pozostała jakaś pamiątka z tego dnia – krótkotrwałe pamiątki to mogą być tatuaże brokatowe czy malowane buzie. Jednak to przede wszystkim przeżycia – wspomnienia zostają na bardzo długo. 

Jak to mówią: gdy chcemy zaoszczędzić, czasami płacimy podwójnie wybierz mądrze.

animator na dzień dziecka łodzkie
animacje na dzień dziecka animator łódź

Dmuchaniec na Dzień Dziecka - jak najbardziej, ale wybierz dobrze!

Jeśli masz w planach wynajęcie dmuchańca na Dzień Dziecka, sprawdź czy dana firma posiada atesty i ubezpieczenia na swoje urządzenia. 

Dodatkowo zorientuj się, czy w ofercie wraz z wynajęciem ma obsługę, która będzie pilnowała dzieci podczas zabawy. Niestety byliśmy na imprezie, gdzie ktoś zapewniał dmuchańce (nie znaliśmy się z tą firmą) i okazało się, że pozostawił samą sobie zjeżdżalnie 7-metrową i dziecko spadło! Widok przerażający! 

W sieci można również znaleźć filmiki, na których dmuchańce bez atestów, często z Chin lub do użytku tylko domowego, wylatywały w powietrze.

Ja przede wszystkim wyobrażam sobie dmuchańca bez opieki, w związku z tym współpracujemy tylko z firmami, które posiadają wszelkie atesty, ubezpieczenia i przeszkolone osoby z zakresu opieki nad dmuchańcem. Czy wiesz, że każde urządzenie ma limit osób które mogą na nim przebywać? Zeby było bezpiecznie obsługa MUSI o tym wiedzieć. Nie bój się pytać czy osoby, które będą pilnowały tej atrakcji mają jakiekolwiek pojęcie bezpieczeństwo przy dzieciach to priorytet.

Nie zgadzaj się na wynajem dmuchańca bez obsługi, zadbaj o bezpieczną zabawę dla dzieci.

Malowanie twarzy, bańki mydlane, tatuaże brokatowe na Dzień Dziecka

Na co zwrócić uwagę przy wyborze dodatkowych atrakcji na Dzień Dziecka?

Malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, bańki mydlane na Dzień Dziecka to świetny wybór, tylko jeśli są robione przez osoby, które się na tym znają. 

Materiały, które są używane podczas tego typu usługi, powinny być przede wszystkim przeznaczone nie tylko dla dzieci, ale również do kontaktu ze skórą, czyli kosmetyczne brokaty, kleje oraz farby. 

Nie bójcie się pytać, na jakich materiałach animator pracuje. Dobry animator na Dzień Dziecka powie od razu, jakiej firmy są farbki, czy że brokaty są kosmetyczne, a szablony do tatuaży brokatowych używane tylko do jednego dziecka. Do tego płyn do baniek ma atesty i jest bezpieczny.

Dlaczego brokaty muszą być kosmetyczne? Gdy drobinki wpadną do oka, nie powinny zrobić krzywdy – co innego brokat do prac plastycznych, który ma bardzo ostre rogi. Przede wszystkim jednak, brokat kosmetyczny nie wywoła uczulenia. To samo dotyczy farb do malowania twarzy oraz płynów do baniek mydlanych.

Czytamy składy każdego kosmetyku dla naszej pociechy, więc nie narażajmy ich na kontakt z rzeczami, które dla dziecięcej skóry nie są przeznaczone.

na dzień dziecka malowanie farbą animacje Tomaszów Mazowiecki

Nie bój się pytać, na jakich materiałach animator pracuje, bez wahania powinien opowiedzieć, jakich używa farb, płynów czy brokatów.

Podsumowując – wybierz sprawdzoną firmę z polecenia lub z dobrymi opiniami. I mimo wszystko dopytaj o każdy szczegół który moze wpływac na bezpieczeństwo przebiegu imprezy.

Sprawdź opinie o Rysiowych animacjach:

Rysiowe animacje

Chcesz poznać naszą ofertę animacji na Dzień Dziecka?

W razie braku wyrażenia zgody proszę o kontakt telefoniczny 668-398-878
Przewiń na górę