fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Animator na Twoje wesele łódzkie

Animacje na weselu poprawinach

Wymarzone wesele – czyli piękny czas dla zakochanych i ich gości

Chcesz zadbać o jak najlepszą rozrywkę dla Twoich gości? Masz obawy, że goście, którzy przybędą z dziećmi, będą się źle bawić? Zaproś animatora, który zorganizuje niezapomnianą rozrywkę dla dzieci. Skorzystasz na tym Ty, rodzice oraz ich pociechy!Animacje dla dzieci na weselu

Animacje na weselu to przede wszystkim moc zabawy. To właśnie animator pokazuje i zachęca dzieci do różnego rodzaju aktywności wykonywanych wspólnie. Mogą być to zabawy z rekwizytami, na przykład z chustą czy tunelem animacyjnym, ale też takie niewymagające żadnego sprzętu.

Często pojawiają się również tańce i gry z muzyką. Tutaj proszę się nie martwić – nie robimy konkurencji DJ-owi czy zespołowi – jeśli jest przestrzeń do puszczania muzyki, mamy ze sobą głośnik.

Ale co w momencie, gdy nie ma możliwości używania głośnika? Co w przypadku, gdy grupa nie lubi tańczyć? Co, jeśli jest zimno i nie można bawić się na świeżym powietrzu? O to się nie martw! To właśnie zadaniem animatora jest dopasować zabawy i gry do grupy tak, aby dzieci chętnie się bawiły. Dobry animator poradzi sobie nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach, choć przed imprezą warto pomyśleć o zapewnieniu mu przestrzeni, aby nie musieć martwić się tym w czasie wesela.Atrakcje dodatkowe na wesele

Atrakcje to wszystko to, czego nie możemy uznać za „typową zabawę”.  Mamy na myśli brokatowe tatuaże, warsztaty kreatywne jak również skręcane balony. To właśnie TY możesz zadecydować, jakie atrakcje pojawią się podczas Twojej imprezy. My zawsze służymy pomocą i podpowiadamy, co może się sprawdzić, a co lepiej odpuścić podczas wesela.

W naszej ofercie znajdziesz różne pakiety. Liczba atrakcji zależy od pakietu i jest dopasowana tak, by dzieci głównie bawiły się w grupie, a niekoniecznie czekały w kolejkach. Jeśli masz jakieś specjalne życzenia – skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

A jeśli na weselu będzie dużo maluszków poniżej 4 roku życia?

Nasze animacje są dostosowane dla dzieci od 4. roku życia. A co z młodszymi pociechami? Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować specjalną strefę maluszka. Znajdują się w niej zabawki i rekwizyty dopasowane do wieku dzieci i ich umiejętności. Znajdziesz tam więc basen z kuleczkami, miękkie piłki, zabawki edukacyjne, gumowe zwierzątka. Zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo dzieci i wszystkich uczestników imprezy. Dlatego też zalecamy opiekę rodzica nad najmłodszymi dziećmi lub wykupienie pakietu z dodatkowym animatorem, który będzie się zajmował wyłącznie nimi.

Animacje to czas dla dzieci?

W pierwszej chwili na myśl przychodzi nam: „Oczywiście, że tak!”, bo przecież wszystkie gry i zabawy przeznaczone są dla dzieci. W rzeczywistości odpowiedź może Cię zaskoczyć.

Dobre animacje to przede wszystkim czas dla dorosłych.

Jak to? Tłumaczymy: na co dzień rodzice poświęcają większość czasu swoim pociechom. Raz na jakiś czas nawet oni potrzebują wolnego, a wesele to świetna okazja na krótkie oderwanie się od rzeczywistości! Jeśli przez jeden dzień to animator będzie odpowiedzialny za urozmaicenie czasu ich dzieciom, będą oni mieli możliwość spędzić wspólnie czas i dobrze się bawić, nie słysząc jednocześnie „Mamo, nudzi mi się” lub „Tato, kiedy wracamy do domu?”. Brzmi ciekawie, prawda?

Jak zarezerwować termin animacji na wesele?

Od skorzystania z naszych usług dzieli Cię naprawdę niewiele. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo KONTAKT DO NAS lub poprzez nasze profile na mediach społecznościowych (Facebook lub Instagram). Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać idealny pakiet na Twoje wesele.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jak najszybciej! Nasz kalendarz na sezon weselny zapełnia się z każdym dniem, dlatego warto zarezerwować termin z wyprzedzeniem.

Animacje dla dzieci  – Łódź | Bełchatów | Piotrków Trybunalski | Tomaszów Mazowiecki | Zgierz | Radomsko | Skierniewice | Rozprza | Gostynin

Przewiń na górę