fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Tatuaże brokatowe – atrakcja na każdą imprezę

Tatuaże brokatowe - atrakcja na urodziny, chrzciny, wesele i eventy - sprawdzą się wszędzie

 

tatuaże brokatowe tabliczka na piknikuAtrakcje dodatkowe to zawsze najbardziej wyczekiwana część każdego programu animacyjnego. Dzieci uwielbiają malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, gry terenowe czy wielkie bańki mydlane. Niestety, niektóre atrakcje nie sprawdzają się na poszczególnych wydarzeniach – malowanie twarzy nie nada się na wesele czy poprawiny, a puszczanie wielkich baniek mydlanych podczas deszczowej pogody to z pewnością nie jest dobry pomysł! Warto więc pomyśleć o zapewnieniu uniwersalnej rozrywki na każdą okazję. Z pomocą przychodzą tatuaże brokatowe! 

Bezpiecznie i kolorowo!
Tatuaże brokatowe to bezpieczna atrakcja przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia. W naszej firmie wykonywane są one z atestowanych i nieuczulających produktów, przyjaznych dla skóry dzieci. Szablony, z których wykonuje się tatuaże są jednorazowe, dzięki czemu jest to atrakcja nie tylko bezpieczna, lecz także w pełni higieniczna. Przed jego wykonaniem zawsze odkażamy miejsce, na którym za chwilę ma się pojawić piękny wzór, ponieważ to wydłuża jego żywotność i sprawia, że trzyma się lepiej. 
tatuaż_wilk_brokat

Magia wzorów i kolorów – to właśnie tatuaże brokatowe! 
Dzieci uwielbiają wyrażać swoją kreatywność. Tatuaże brokatowe oferują wiele możliwości, jeśli chodzi o wzory czy kolory brokatów. Dzieci mogą wybierać spośród różnorodnych motywów – zwierzęcych, abstrakcyjnych czy postaci z bajek i gier. Mają także możliwość wyboru kolorów. Dzięki temu każdy tatuaż  jest wyjątkowy i pozwala dziecku wyrazić swoją indywidualność. 
tatuaże_brokatowe_łodź

Wyjątkowa pamiątka z imprezy
Tatuaże brokatowe stanowią nie tylko chwilową rozrywkę, ale także świetną pamiątkę z imprezy. Na ciele dziecka mogą trzymać się nawet do tygodnia! Można ich dotykać już kilka chwil po wykonaniu, a więc nie brudzą ubrań i nie rozmazują się. Pozostawiają świetne wspomnienia i przenoszą dzieci do dnia imprezy, wypełnionego zabawami i szczęściem.
Woda osłabia ich intensywny kolor, lecz, Drodzy Rodzice, nie bójcie się – tatuaże brokatowe nie znikną po jednorazowym umyciu rąk czy prysznicu, są zdecydowanie bardziej trwałe.  
tatuaże brokatowe atrakcja animacje na pikniku

Tatuaże brokatowe = pewniak imprezowy
Tatuaże brokatowe to idealna atrakcja na każdy rodzaj imprezy. Sprawdzą się na chrzcinach, urodzinach, komuniach, weselach czy dużych piknikach i innych eventach. Można je wykonywać zarówno w środku jak i na zewnątrz, nie wymagają dużej przestrzeni czy konkretnej pogody. Są bardzo uniwersalne i gwarantują uśmiech dzieci za każdym razem! 
Uważasz, że tatuaże brokatowe sprawdzą się na imprezie, którą właśnie planujesz? Chciałbyś, aby zaproszone dzieci zakończyły wydarzenie z prezentem w postaci brokatowego wzoru na rączce? Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin!

Przewiń na górę