fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Wybór animatora dziecięcego. Jak wybrać dobrego opiekuna dla dzieci?

Kim jest animator zabaw dla dzieci?

Animator dziecięcy jest osobą, która ma za zadanie zapewnić bezpieczną i aktywną rozrywkę dzieciom podczas urodzin, pikników, kolonii lub innego typu wydarzeń. Wybór właściwego animatora powinien być dobrze przemyślany, ponieważ musi być to osoba odpowiedzialna, a dodatkowo pomysłowa, ze względu na to, że dzieci szybko nudzą się różnymi zabawami. Przecież to pod okiem animatora zostawiacie dzieciaki, by się razem bawiły.

Warto więc poznać cechy, jakie powinien posiadać animator dziecięcy. Dla ogólnego bezpieczeństwa trzeba sprawdzić, jakich produktów używa podczas swojej pracy. Dlaczego? Ponieważ na pewno nie chcą Państwo, aby uczestnicy imprezy wracali z alergiami czy podrażnieniami po niecertyfikowanych wyrobach, np. tatuażach czy farbkach do ciała. Dobrzy i legalnie działający animatorzy zawsze powiedzą, jakie są marki używanych przez nich produktów. Jeśli stoisz przed trudnym wyborem animatora dla dzieci na imprezę ten artykuł może być pomocny.

wybór_animatora_dla_dzieci_puszczanie_baniek_atrakcje_na_imprezę

Jak wybrać animatora dla dzieci - czym powinien się charakteryzować?

wybór_animatora_dla_dziecka

Warto zacząć od tego, że animator powinien być osobą kreatywną, która zna wiele zabaw dla dzieci i jest w stanie zainteresować je oraz zachęcić do interakcji. Dlatego też  animacje nie mogą odbyć się bez muzyki i pomysłów na zabawy. 

Jednak by było bardziej kolorowo, dodatkowym atutem będzie różnorodność sprzętu animacyjnego. Bo każde dziecko uwielbia gadżety, które animator ma schowane w swojej torbie. Dlatego od wejścia animatora wzbudza się ogromną ciekawość u dzieci co kryje „magiczna” torba. Każda czynność nie może trwać zbyt długo, a zabawy muszą być zmieniane i dopasowane do wieku uczestników imprezy. I niewątpliwie do tego potrzebna jest znajomość zabaw, a przede wszystkim doświadczenie przy prowadzeniu różnego typu imprez. Ze względu na to wybór animatora dla dzieci może być dla Państwa trudny. 

 

Animator to nie tylko pani od zabaw

Nasza firma oprócz niesamowitych zabaw może zaoferować rożnego rodzaju atrakcje. Godną uwagi atrakcją jest tor przeszkód, dzięki czemu zabawa nie tylko zawiera dużo ruchu, ale jest urozmaicona próbę własnych sił. A przede wszystkim zapewni nie tylko rozrywkę, ale jest również formą gdzie dziecko ćwiczy i pokonuje swoje słabości, podczas miło spędzanego czasu.

Animatorzy jak również dzieci mogą wcielić się w rolę szalonych naukowców i wziąć udział w warsztatach pełnych doświadczeń chemicznych lub fizycznych. Niewątpliwie dostarczy to ogromnej dawki zabawy.

wybór_animatora_suchy_lód_eksperymenty
wybór_animatora_dla_dzieci_malowanie_twarzy-_i_rąk

Jeśli w naszej firmie gdy zamawiana jest usługa malowania twarzy to animator jest również face painterem. Co oznacza, ze przeszedł odpowiednie szkolenie i wie przede wszystkim jak w sposób bezpieczny i estetyczny malować dziecięce twarze. 

Face painter przy pomocy atestowanych farb oraz pędzli i gąbek wykonuje ozdoby na buziach dzieci. Makijaż sprawia dziecku dużo radości, i niewątpliwie jest całkowicie bezpieczny. W rezultacie po imprezie nie ma przykrych niespodzianek, że dziecko będzie miało podrażnienia, czy reakcje alergiczne.

Ze względu na rodzaj imprezy gdzie, nie zawsze sprawdza się malowanie twarzy bezsprzecznie ciekawym pomysłem na ozdobę ciała są brokatowe tatuaże. Animator wykonuje je przy pomocy różnorodnych szablonów i brokatów. Warto zauważyć, że używane przez naszą firmę produkty, również nie wywołują rekcji alergicznej. 

W przeciwieństwie do malowania twarzy, tatuaże utrzymują się do tygodnia – tym samym zostawiają pamiątkę na dłużej. A to daje możliwość powracania wspomnieniami do niesamowitej imprezy.

Przede wszystkim zadbamy o Twoje dziecko

Podsumowując nasza firma oferuje usługi przeszkolonych animatorów, którzy mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Przeszli różnego rodzaju szkolenia, dzięki czemu każda zabawa będzie na pewno udana, a Państwo spokojni o swoje pociechy, że są w dobrych rękach bo bezpieczeństwo przy zabawie to podstawa.

tatuaże_brokatowe_naurodzinach_wybór_animatora łodź
Przewiń na górę