animatorzy dla dzieci łódzkie

Dzieci na weselu. Jak zapewnić im dobrą zabawę?

Wszystkie szczegóły dopięte na ostatni guzik… a jednak nie. Wiele Młodych Par zapomina, że oprócz elementów, takich jak wybór sukni i garnituru, zorganizowanie sali, czy potwierdzenie menu, ważne jest także zapewnienie odpowiedniej opieki najmłodszym uczestnikom imprezy.

Doskonałym sposobem na to, by dzieci bawiły się dobrze, a jednocześnie bezpiecznie, jest zatrudnienie wykwalifikowanego animatora. Dlaczego opcja ta staje się coraz bardziej popularna? I czym właściwie zajmuje się taka osoba? 

Dlaczego ważne?

Niektórzy uważają, że skoro maluchy stanowią na weselu mniejszość, nie należy zbytnio przejmować się ich odczuciami. Jednak nic bardziej mylnego!  Dzieci bardzo szybko ulegają znudzeniu i już po kilku chwilach od rozpoczęcia zabawy mogą wykazywać pierwsze oznaki frustracji. Oczywiście nie jest to nic dziwnego: cała impreza to przecież typowe spotkanie „dla dorosłych”, gdzie wystrój, muzyka, czy nawet menu nie jest skierowane do ich grupy wiekowej. Zachowanie dzieci nie pozostaje jednak bez wpływu na nastrój rodziców, czy opiekunów, którzy nie są w stanie w pełni skupić się na tańcu i konwersacji. Trzeba także przyznać, że dzieci są w większości bardzo żywiołowe, a opieka nad nimi w tłumie innych gości stanowi nie lada wyzwanie. Zatrudnienie specjalistów staje się więc niemal koniecznością. Dla Pary Młodej jest to także sposób na okazanie doceniania i sympatii dla obecnych – poprzez zatrudnienie animatora zapewniają, że ich dobre samopoczucie leży im na sercu. 

Profesjonalista dla najmłodszych

Animator to osoba, która posiada odpowiednie doświadczenie i podejście do pracy z dziećmi. Pod swoją opieką może mieć od kilku do kilkunastu maluchów, a jeśli liczba ta jest większa, konieczne staje się zatrudnienie dodatkowej osoby. Wszystkie planowane atrakcje są konsultowane z Parą Młodą, tak by pasowały do wieku, okoliczności, pory roku, dostępnej powierzchni, czy udogodnień technicznych. Cała zabawa może zostać zorganizowana w osobnej, mniejszej sali, która zostanie odpowiednio przygotowana pod względem muzyki i wystroju, by dzieci czuły się tam jak najlepiej. Profesjonalny animator odnajdzie się w każdej sytuacji, ponieważ z jednej zabawy może płynnie przejść do kolejnej, w zależności od zaangażowania grupy. Taka osoba posiada także własny sprzęt i niezbędne akcesoria, które umilą czas, a przez następne dni będą stanowić wspaniałą pamiątkę z zabawy. Do zadań animatora należy jednak nie tylko zapewnienie atrakcji, ale także dbałość o maksymalne bezpieczeństwo dzieci. To bardzo ważna rola, która wymaga profesjonalnego podejścia i odpowiedzialności. 

Antidotum na nudę

Jeśli szukasz animatorów z wieloletnim doświadczeniem i pasją, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze usługi obejmują szereg zabaw i atrakcji, które zapewnią niezapomniane chwile dzieciom niezależnie od wieku. Każda z proponowanych przez nas aktywności prowadzona jest tak, by zainteresować grono maluchów i dopasować poziom trudności do ich możliwości. Oprócz zabawy angażującej całą gromadę dzieciaków mamy do wyboru różnego rodzaju dodatki uświetniające zabawę. Jakie atrakcje zapewniamy? Jedna z najpopularniejszych to dobrze znane malowanie twarzy. Czyli atrakcja, którą uwielbiają wszyscy niezależnie od wieku. Nasi face painterzy tworzą małe dzieła sztuki przy pomocy wysokiej jakości farb, które nie uczulają i są w pełni zmywalne. Żywe kolory i niesamowite wzory sprawią frajdę wszystkim dzieciom. Inny, bardzo popularny obecnie trend to brokatowe tatuaże, które mienią się wszystkimi kolorami. Atrakcja ta pozostawia pamiątkę z uroczystości na około 2 tygodnie.

Przewiń do góry