fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Kreatywne święta: jak zorganizować wyjątkowe warsztaty świąteczne?

Napisz z nami LIST do Mikołaja

Dobrze Cię tu widzieć

Świąteczne warsztaty kreatywne

Świąteczna gorączka przygotowań do spotkania z Mikołajem

Zakupy, prezenty, sprzątanie, lista rzeczy do zrobienia… Okres przed Bożym Narodzeniem jest chyba jednym z najbardziej dynamicznych w całym kalendarzu.

Jesteśmy wtedy wyjątkowo zajęci i w pośpiechu wykonujemy nasze obowiązki.

Wszystko po to, aby Boże Narodzenie przebiegły w jak najlepszej atmosferze, abyśmy mieli czas i możliwość spędzić je z tymi, których najbardziej kochamy. 

Ważni są dla nas przyjaciele, ważna jest rodzina, a przede wszystkim nasze dzieci. Zależy nam na ich szczęściu najbardziej na świecie. Chcemy, aby ten czas był dla nich wyjątkowy, by prezenty, które przyniesie Święty Mikołaj przewyższyły ich oczekiwania i aby ten czas był miłym wspomnieniem na przyszłość.

warsztaty z elfami świąteczne kreatywne spotkanie z Mikołajem w szkole przedszkolu

A dla Ciebie jakie są najważniejsze wartości towarzyszące świętom?

Czy to jednak przeżycia i związane z nimi wspomnienia, czy może prezenty?

Mikołaje, elfy i renifery, czyli świąteczne spotkania w szkołach i przedszkolach

Nieodłączną częścią okresu przedświątecznego dla najmłodszych są wydarzenia towarzyszące w szkole czy przedszkolu. Dzieci kochają spotkania z Mikołajem, dekorowanie pierniczków
i inne bożonarodzeniowe aktywności.

To dla nich magiczny czas, który dostarcza ogrom emocji, takich jak ekscytacja i zachwyt. Jako rodzice chcemy, aby dzieci były jak najbardziej zadowolone. Zależy nam na ich szczęściu, więc staramy się robić wszystko jak najlepiej.

 

elfy warsztaty kreatywne animacje bal mikołajkowy zabawa z animatorem Łódź

Organizując spotkania świąteczne, czy to w placówce edukacyjnej, czy też w domu, dla mniejszej grupy koleżanek i kolegów naszych dzieci, warto pomyśleć, aby osoby odpowiedzialne za rozrywkę były odpowiednio doświadczone, kompetentne i aby faktycznie dostarczyły nietuzinkowych wrażeń.

Udane zabawy świąteczne z animatorem – co to właściwie oznacza?

Na internetowych forach, czatach czy grupach dyskusyjnych bardzo łatwo znaleźć osoby tytułujące się mianem animatora zabaw dla dzieci. Kontaktując się z taką osobą, bardzo często zapominamy o szczegółach.

Nie pamiętamy o tym, żeby zapytać o to, co jest najbardziej istotne: doświadczenie, kwalifikacje, współprace z innymi firmami, możliwe pakiety i ich konfiguracje.

Wiadomo, że cena jest istotna, ale kiedy chodzi o dobro dzieci, to na pierwszym miejscu zawsze stawiamy ich szczęście i bezpieczeństwo, prawda?

Nie chcemy przecież spędzić Świąt, martwiąc się o wysypkę na skórze dziecka po wątpliwej jakości farbach do malowania twarzy.

Właśnie z tego powodu należy wybrać zaufane firmy lub osoby, które wiedzą, co robią, używają bezpiecznych, nieuczulających produktów i oferują ciekawe oraz oryginalne atrakcje – takie, których nie znajdziesz na pierwszej przypadkowej stronie wyszukanej w Internecie.

Warsztaty na Mikołajki, warsztaty kreatywne świąteczne Łódź Piotrków Tomaszów

Jak sprawdzić zatem czy firma działa legalnie i dba o bezpieczeństwo dzieci? 

Wystawia faktury, posiada ważne ubezpieczenie firmy i nie ma problemu żeby opowiedzieć jakich używa produktów do swoich zajęć. 

Warto też zapytać o bezpieczeństwo produktów czy są przeznaczone dla dzieci.

Świąteczne animacje z elfami

Jako innowacyjna firma, zawsze stawiająca na pierwszym miejscu dobro klienta i jego satysfakcję, przygotowaliśmy zupełnie nową i oryginalną ofertę świąteczną obejmującą warsztaty kreatywne i świąteczne animacje z animatorami.

Na czym polegają świąteczne animacje?

To rodzaj zabawy, którego głównym zadaniem jest poczuć klimat świąt przez najmłodszych. W miłej atmosferze przygotowujemy się do świąt, wspólnie się bawimy, często też wspominając o świątecznych tradycjach. 

Staramy się, aby dzieci podczas naszych grudniowych animacji zdecydowanie poczuły ducha Bożego Narodzenia i z utęsknieniem wyczekiwały Świętego Mikołaja.

A warsztaty świąteczne dla dzieci i dorosłych? Co to takiego?

Warsztaty świąteczne to nasza flagowa oferta obejmująca szereg kilkunastu warsztatów kreatywnych, plastyczno-technicznych. Podczas takich zajęć wykonujemy różne przedmioty, ozdabiamy je, poznajemy odpowiednie techniki i zasady, a jednocześnie świetnie się przy tym bawimy.

Po zakończeniu warsztatów uczestnicy mogą zabrać wykonane przez siebie dzieła do domu na pamiątkę lub też podarować je innym, na przykład rodzicom czy dziadkom, sprawiając im wielką radość.

ozdoby świąteczne bombka papierzana warsztaty kreatywne łódź

Nasza oferta jest niezwykle bogata i zdecydowanie wychodzi poza kanon schematycznych aktywności powtarzanych co roku. Stawiamy na innowacyjność i oryginalność, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo uczestników i naszą planetę (jeśli tylko jest taka możliwość, używamy produktów ekologicznych lub z recyklingu).

Przewiń na górę