fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Święty Mikołaj do wynajęcia

Wizyta Świętego Mikołaja w Twoim domu

To było jeszcze tak niedawno, kiedy jako dziecko z przyklejonym nosem do szyby czekałeś na pierwszą gwiazdkę by spadła z nieba, a pod choinką magicznie pojawiły się prezenty. I zastanawiałeś się czy list do Świętego Mikołaja na pewno doszedł? Czy uda się dostać wymarzone prezenty? I marzyłeś by spotkać samego Świętego w czerwonym stroju i z długą białą brodą.

A może utkwiło Ci najbardziej w pamięci jak dziadek Stasio przebierał się za Mikołaja i z odklejającym wąsem rozdawał prezenty, a Ty aż piszczałeś z radości jakie to szczęście spotkać samego Świętego Mikołaja?

Mikołaj rozdaje prezenty w Twoim domu

Teraz czas na Ciebie – spraw by Twoje dzieci skakały z radości i zaproś do swojego domu naszego Mikołaja – który z uśmiechem na twarzy, rozda prezenty dzieciom, porozmawia, pożartuje.

A nasz Mikołaj w pięknym błyszczącym stroju na pewno zapozuje do zdjęć z Twoimi pociechami.

Wizyta Mikołaja w Twoim domu trwa do 25 minut w tym czasie rozmawia z domownikami, rozdaje prezenty, a elf pomocnik opowiada historię o fabryce prezentów.

Mikołaj do domu łódzkie animacje na imprezach mikołajkowych

Wizyta świętego Mikołaja w przedszkolu lub szkole

Mikołaj do wynajęcia łódź animacje mikołajkowe na imprezach firmowych łódź

Mikołajki w przedszkolu, a może przedszkolna wigilia? Zadbaj o świetną zabawę swoich uczniów wraz z Mikołajem animatorem oraz pomocnym elfem.

Spotkanie z Mikołajem w przedszkolu trwa do 45 minut w tym czasie rozmawia z przedszkolakami, rozdaje prezenty, a elf pomocnik opowiada historię o fabryce prezentów, dzieci mogą zaprezentować krótki teatrzyk.

Możemy również zapewnić dodatkowe atrakcje wydłużające czas naszej wizyty np. zabawa taneczna z elfami, czy fabryka elfich prezentów, a nawet test zabawki – Mały Chemik – eksperymenty.

Pobierz nasz darmowy pakiet świąteczny, by w prowadzić dzieci w świąteczny nastrój.

Wizyta świętego Mikołaja podczas imprezy firmowej

Wizyta Mikołaja w Twojej firmie

Organizujesz wigilię firmową i zaprosiłeś na nią całe rodzinki z dziećmi? Chcesz aby pojawił się Mikołaj, który rozda prezenty? Zaskocz swoich pracowników. 

Nasz Mikołaj zadba o to by zadania przed otrzymaniem prezentu były ciekawe i śmieszne, tak by spotkanie było zapamiętane na długo.

 

elf na wigilie firmową animacje mikołajkowe na imprezach firmowych
Przewiń na górę