fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Wybór animatora – czym powinien charakteryzować się animator dla dzieci by zapewnił za równo ciekawą jak i bezpieczną zabawę?

Wybór animatora dziecięcego. Jak wybrać dobrego opiekuna dla dzieci?

Animator dziecięcy jest osobą, która ma za zadanie zapewnić bezpieczną i aktywną rozrywkę dzieciom podczas urodzin, pikników, kolonii lub innego typu wydarzeń. Wybór właściwego animatora powinien być dobrze przemyślany. Musi to być to osoba odpowiedzialna, a dodatkowo pomysłowa, ponieważ dzieci szybko nudzą się różnymi zabawami. Przecież to pod okiem animatora zostawiacie dzieciaki by się razem bawiły.

Warto więc poznać cechy, jakie powinien posiadać animator dziecięcy. Dla ogólnego bezpieczeństwa warto sprawdzić na jakich produktach pracuje. Dlaczego? Bo przecież nie chcemy aby uczestnicy imprezy wracali z alergiami czy podrażnieniami po niecertyfikowanych produktach np. tatuażach czy farbkach do ciała. Dbający o dobro Waszych pociech legalnie działający animatorzy zawsze są w stanie powiedzieć na jakich produktach działają.

Pomysłowość i różnorodne zabawy

Warto zacząć od tego, że animator dziecięcy powinien być osobą kreatywną, która zna wiele zabaw dla dzieci i jest w stanie zachęcić je do interakcji i zabawy. Bo o to przecież chodzi by Twoje dzieci się dobrze bawiły prawda?

Jakiekolwiek animacje nie mogą odbyć się bez muzyki i pomysłów na zabawy. Jednak by było bardziej kolorowo, dodatkowym atutem tutaj będzie różnorodność sprzętu animacyjnego. Każda czynność nie może trwać zbyt długo, a zabawy muszą być zmieniane i dopasowane do wieku uczestników imprezy.

Nasza firma może zaoferować atrakcje takie jak  tor przeszkód ze scenariuszem, dzięki czemu zabawa nie tylko zawiera dużo ruchu, ale jest urozmaicona o odgrywanie ról. Co zapewni nie tylko zabawę, ale również to forma edukacji jak również miło spędzony czas. Kto wie czy w Twoim dziecku nie kryje się talent aktorski.

Animatorzy mogą także wcielić się w rolę szalonych naukowców i zaprezentować przed najmłodszymi eksperymentSHOW – pokazy pełne doświadczeń chemicznych lub fizycznych, w których będą mogli czynnie uczestniczyć widzowie.

wesoły wyścig pod okiem animatora dla dzieci łódź

Czy animator dla dzieci powinien mieć talent manualny?

Dobry animator powinien także posiadać talent manualny. Przyda się on na przykład podczas malowania twarzy uczestników. Animator przy pomocy atestowanych farb wykonuje ozdoby na buziach dzieci. Atrakcja ta sprawia dziecku dużo radości, a jednocześnie jest całkowicie bezpieczna. Bo przecież nie chcemy na buziach naszych dzieci koszmarków tylko by malunki dodawały uroku.

Innym pomysłem na ozdobę ciała są brokatowe tatuaże, które animator wykonuje przy pomocy różnorodnych szablonów i brokatów. Tak samo, jak farbki do twarzy, te produkty również nie wywołują rekcji alergicznej, a zostawiają pamiątkę na dłużej. 

Polecamy też strefę piękności dla dziewczynek. Dokładnie przeszkolony animator wykonuje kolorowe warkoczyki na głowach dziewczynek. Dzięki użyciu lekkiego i trwałego materiału warkoczyki dobrze trzymają się na głowie, a jednocześnie nie obciążają włosów. 

Nasza firma oferuje usługi przeszkolonych animatorów, którzy mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi, dzięki czemu każda zabawa będzie na pewno udana.

Animacje to odpowiedzialność

Jeśli wybierasz animatora, jak widzisz nie jest to tylko Pani która pobawi się z dziećmi. Animator wkłada ogromna ilość pracy by przygotować animacje, ale to na nim jest również wielka odpowiedzialność by zapewnić długo zapamiętane urodziny czy imprezę okolicznościową.

Dlatego z tutaj najlepiej sprawdzają się osoby, których pasją jest animacja – wtedy dzieciaki na pewno będą czuły się dobrze z taką osobą.

Bo zanim podejmiesz decyzję o przedszkolu, lekarzu do Twojego dziecka sprawdzasz opinię kilka razy. Dlatego też postaw na nas, animatorów z doświadczeniem, z którymi będziesz czuła, że dzieci są bezpieczne i dobrze się bawią.

Udostępnij
Przewiń na górę