fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

Sztuka malowania twarzy i ciała. Niezrównana atrakcja na imprezy i pikniki

Body painting, czyli malowanie twarzy i ciała, to sztuka, z której słynęły już starożytne cywilizacje. Ciało człowieka jako płótno wykorzystywane jest jednak również dziś, także jako ciekawa atrakcja na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Dlaczego to doskonały akcent dopełniający takie wydarzenia?

Kolorowo i oryginalnie

Obecnie na imprezach okolicznościowych, zarówno tych dla dzieci, jak i dla dorosłych, nie wystarczy już tylko dobre jedzenie oraz muzyka. Niezbędne są również dodatkowe atrakcje, a w ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się m.in. malowanie twarzy. Dlaczego to doskonała atrakcja na Twoją imprezę?

Przede wszystkim taki rysunek może być traktowany jako ozdoba ciała, czy nawet biżuteria. Dodatkowo może on mówić coś o danej osobie, wówczas face paintera trzeba poinformować o swoich preferencjach, ten zaś postara się przenieść je na ciało.

Taki malunek może być też niczym tymczasowy tatuaż. Dzięki temu można sprawdzić, jak wyglądałby on w rzeczywistości i czy rzeczywiście budziłby takie samo zadowolenie.

Światłem malowane – FluoArt

Malowanie zwykłymi pigmentami to nie wszystko, co możemy Państwu zapewnić. W ostatnim czasie dużą popularnością na imprezach organizowanych w godzinach nocnych cieszy się FluoArt, czyli malowanie farbami UV aktywnymi. Cechują się one tym, że świecą w świetle UV, dlatego też są ciekawą atrakcją na imprezy wieczorne lub nocne. W swojej ofercie posiadamy lampy UV, dlatego też kompleksowo możemy zorganizować fluoparty.

Osoba pomalowana wyróżnia się w tłumie i po prostu nie może przejść niezauważona.

Kiedy warto zdecydować się na FluoArt? Przede wszystkim na imprezach w klubach, wieczorach panieńskich, a także imprezach dla dzieci, a w przypadku tych ostatnich ta forma malunków zawsze spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Właśnie dlatego jeśli chcą Państwo przyciągnąć uwagę dzieci i dać im okazję do radości i dobrej zabawy, FluoArt jako forma malowania twarzy i ciała z pewnością się sprawdzi. Oprócz malunków mamy przygotowaną całą imprezę tematyczną – fluoparty.

Warto wspomnieć również o tym, że farby do malowania ciała, jak i te wykorzystywane przy FluoArt, są w pełni bezpieczne i nie zawierają toksycznych związków. Łatwo się też zmywają, co ma ogromne znaczenie, aby korzystanie z nich było wygodne, szczególnie dla Państwa. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta, dlatego dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie popieramy używania nieatestowanych farb, gdyż mogą powodować niepowołane reakcje skórne. Osoba wykonująca malunki jest przeszkolona i z pewnością w bezpieczny sposób wymaluje każdego chętnego.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług osób, które uatrakcyjnią imprezę lub piknik malowaniem twarzy i ciała, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Przewiń na górę