malowanie twarzy i ciała

Body painting, czyli malowanie twarzy i ciała, to sztuka, z której słynęły już starożytne cywilizacje. Ciało człowieka jako płótno wykorzystywane jest jednak również dziś, także jako ciekawa atrakcja na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Dlaczego to doskonały akcent dopełniający takie wydarzenia?

Kolorowo i oryginalnie

Obecnie na imprezach okolicznościowych, zarówno tych dla dzieci, jak i dla dorosłych, nie wystarczy już tylko dobre jedzenie oraz muzyka. Niezbędne są również dodatkowe atrakcje, a w ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się m.in. malowanie twarzy. Dlaczego to doskonała atrakcja?

Przede wszystkim taki rysunek może być traktowany jako ozdoba ciała, czy nawet biżuteria. Dodatkowo może on mówić coś o danej osobie, wówczas rysownika trzeba poinformować o swoich preferencjach, ten zaś postara się przenieść je na ciało.

Taki malunek może być też niczym tymczasowy tatuaż. Dzięki temu można sprawdzić, jak wyglądałby on w rzeczywistości i czy rzeczywiście budziłby takie samo zadowolenie.

Nowoczesny FluoArt

Malowanie zwykłymi pigmentami to nie wszystko, co możemy Państwu zapewnić. W ostatnim czasie dużą popularnością na imprezach organizowanych w godzinach nocnych cieszy się FluoArt, czyli malowanie farbami UV aktywnymi. Cechują się one tym, że świecą w ciemności, dlatego też osoba nimi przyozdobiona wyróżnia się w tłumie i po prostu nie może przejść niezauważona.

Kiedy warto zdecydować się na FluoArt? Przede wszystkim na imprezach w klubach, wieczorach panieńskich, a także imprezach dla dzieci, a w przypadku tych ostatnich ta forma malunków zawsze spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Właśnie dlatego jeśli chcą Państwo przyciągnąć uwagę dzieci i dać im okazję do radości i dobrej zabawy, FluoArt jako forma malowania twarzy i ciała z pewnością się sprawdzi.

Warto wspomnieć również o tym, że zarówno zwykłe pigmenty do malowania ciała, jak i te wykorzystywane przy FluoArt, są w pełni bezpieczne i nie zawierają toksycznych związków. Łatwo się też zmywają, co ma ogromne znaczenie, aby korzystanie z nich było wygodne.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług osób, które uatrakcyjnią imprezę lub piknik malowaniem twarzy i ciała, serdecznie zachęcamy do kontaktu.