fbpx

kontakt rysiowe animacje animatorzy Łódź 668-398-878kontakt animator Łódź, urodziny z animatorem impreza firmowa kontaktkontakt@rysioweanimacje.pl

 

RYSIOWE ANIMACJE

Kreujemy świat zabawy

animator dla dzieci na imprezy firmowe łódź logo

Zamykanie w bańce mydlanej – jak przygotować się do tej atrakcji?

Organizujesz urodziny dziecka i chcesz, aby doznało nietuzinkowych wrażeń? A może szukasz pomysłu na atrakcję, którą można łatwo i bezpiecznie wykonać w domu? Jeśli tak, to przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym jest zamykanie w bańce i jak się do niego przygotować.

CZYM JEST ZAMYKANIE W BAŃCE?

Zamykanie w bańce to jedna z atrakcji bazująca na bańkach mydlanych. Polega na „zamknięciu” dziecka w bańce na krótki czas. Pozwala na chwilę przenieść dziecko w świat magii i poczuć się wyjątkowo. Jak w bańkowym tunelu wyobraźni.

Co więcej, jest to aktywność prosta do wykonania i możliwa w warunkach domowych. Należy jedynie posiadać odpowiedni sprzęt i pamiętać o kilku rzeczach.

Zdjęcia pochodzą z imprezy w przedszkolu Szkrabuś – dostępne na facebooku

Organizujesz urodziny dziecka i chcesz, aby doznało nietuzinkowych wrażeń? A może szukasz pomysłu na atrakcję, którą można łatwo i bezpiecznie wykonać w domu? Jeśli tak, to przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym jest zamykanie w bańce i jak się do niego przygotować.

Zamykanie w bańce to atrakcja w pomieszczeniach!

W przeciwieństwie do baniek mydlanych, które wykonuje się jedynie na zewnątrz, zamykanie w bańce to typowa atrakcja do wykonywania w pomieszczeniach. Dzięki temu jest świetną alternatywą do tradycyjnych baniek, których nie da się robić w sezonie zimowym czy podczas niepogody.

Dlaczego właściwie zamykania w bańce nie powinno się wykonywać na zewnątrz?

Bo to po prostu bardzo trudne! Nawet najmniejszy podmuch wiatru czy nieprawidłowa gęstość powietrza mogą psuć bańki, zanim one jeszcze powstaną. To bardzo delikatna sprawa, a my, starając się zawsze usatysfakcjonować naszych gości, nie chcemy ryzykować i podejmować się wykonania tej atrakcji na świeżym powietrzu. Dodatkowo używamy delikatnego płynu, który aby był bezpieczny dla dzieci, nie będzie nigdy aż tak mocny by robić długo utrzymujące się bańki przy zamykaniu w bańce na dworze.

Zdjęcia pochodzą z imprezy w przedszkolu Szkrabuś – dostępne na facebooku

PRZYGOTUJ PRZESTRZEŃ POD ZAMYKANIE W BAŃCE MYDLANEJ

Zamykanie w bańce jest atrakcją wygodną i przystępną, ponieważ nie wymaga wielkiej przestrzeni. Dlatego też można wykonywać ją nawet w bloku, w małym pokoiku dziecka. Warto jednak pamiętać, aby przygotować tę przestrzeń, usunąć potencjalne przedmioty, o które bańki mogłyby zahaczać.

Jeśli boisz się o swoje panele, to nie ma takiej potrzeby. Zawsze przyjeżdżamy ze specjalnymi matami zabezpieczającymi, na których wykonujemy tę czynność. Płyn nie wsiąka w maty, dzięki czemu Twoja podłoga jest bezpieczna, a po skończonej zabawie nie trzeba sprzątać – wystarczy złożyć sprzęt i gotowe!

Bańki, mimo wszystko, lubią płatać figle, a dzieci często psocą i próbują je przebijać. Dlatego też warto zawczasu przygotować ściereczkę lub mop, choć nie powinno być to potrzebne. Animator u nas jest przygotowany i ma ze sobą ręcznik papierowy czy też ściereczkę by przecierać środek zamykania w bańce tak by było jak najbardziej bezpiecznie. Wszak płyn do baniek mydlanych jest śliski prawda?

Zdjęcia pochodzą z imprezy w przedszkolu Szkrabuś – dostępne na facebooku

ZADBAJ O DETALE

Gdy zdecydujesz już, w którym miejscu wykonasz zamykanie w bańce, zwróć jeszcze uwagę, czy nie jest ono w pobliżu okna, w przeciągu czy obok klimatyzatora – nawet słabe podmuchy powietrza mogą popsuć efekt. Jeśli boisz się, że Twoje bańki nie wyjdą, to przygotuj spryskiwacz, aby zwilżyć potwietrze.

Czasem jednak trzeba pogodzić się z tym, że natury nie da się oszukać – przy bardzo wysokich temperaturach bańki zawsze będą utrzymywać się krócej.

Wszystko gotowe? Można zaczynać? Na sam koniec stań przed rozłożonym już sprzętem i zobacz, jak prezentuje się tło.

Zamykanie w bańce to świetna okazja do zrobienia sobie sesji zdjęciowej w naprawdę magicznym klimacie. Takie zdjecia zawsze robią efekt „wow”, a więc dobrze sprawdzić, czy w tle nie stoi nic, co mogłoby zepsuć tę niezwykłą kompozycję.

Zdjęcia pochodzą z imprezy w przedszkolu Szkrabuś – – dostępne na facebooku

ZAREZERWUJ IMPREZĘ Z ZAMYKANIEM W BAŃCE

Teraz, gdy jesteś już ekspertem w tej dziedzinie, możesz bez problemu ZAREZERWOWAĆ ANIMACJE u nas. Zamów zamykanie w bańce jako atrakcję i bądź pewny, że wykonamy ją tak jak tylko najlepiej potrafimy, jak została tu opisana. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, z wieloletnim doświadczeniem. A jeśli nadal nie jesteś przekonana/y, to sprawdź, co mówią o nas inni

Przewiń na górę